BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

E papritur, por e vërtetë! E konfirmon vetë autorja e programit: Tea dhe Bearti rikthehen në 'Përputhen'

E papritur, por e vërtetë! E konfirmon vetë  autorja e programit:

Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj.

Çifti do të jenë të ftuar specialë në puntatën e së dielës në “Prime”. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në “Përputhen Prime”.

Kujtojmë se e ftuar në “Roped with Olsi”, Tea rrëfeu se janë takuar me produksionin dhe kanë qetësuar gjakrat. Fakti që ata janë të ftuar në “Përputhen” është prova.

E papritur, por e vërtetë! E konfirmon vetë  autorja e programit:

Më të lexuarat