BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Gossip

E papritur/ Shqipja dhe Tea bëhen bashkë në të njëjtin emision

E papritur/ Shqipja dhe Tea bëhen bashkë në të njëjtin

 Shqipja dhe Tea, vajzat u bënë të njohura nga “Përputhen”, tani po vazhdojnë rrugëtimin jashtë këtij programi.

Ditën e dielë Shqipen dhe Tean do i shohim sërish bashkë në një studio, por jo në atë të “Përputhen”. Ato do të jenë të ftuara në emisionin “E diell”, në Top Channel.

Shqipja ka publikuar një foto dyshe, ku në njërën anë shihet fytyra e saj dhe në tjetrën e Teas. Ajo e ka personifikuar veten si vullkan, ndërsa Tean si akull.

E papritur/ Shqipja dhe Tea bëhen bashkë në të njëjtin