BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Gossip

E papritur! Skenari i moderatores së famshme i “ngrin buzëqeshjen” Kiarës

E papritur! Skenari i moderatores së famshme i “ngrin

Sfidë e fortë për Kiarën. Sezoni veror pritet të jetë përvëlues në ekranet shqiptare. Ashtu si tashmë është bërë me dije, Luana Vjollca do të moderojë “Love Island” një format “reality” që ka brenda pasion dhe shumë flirte.

Faqja zyrtare e programit ka publikuar rregullat kryesore, që duket se do ta nxehin situatën që në fillim! Çiftet flenë në të njëjtin krevat që në natën e parë. Konsumimi i alkoolit është i limituar.

“Ishullorët” nuk lejohet ta dinë se sa është ora. Janë 24 orë nën monitorimin e kamerave. Dhe mbi të gjitha pritet të ndodhi shumë puthje.

Siç është bërë me dije më herët, konkurrentët do të izolohen në një prej vilave në jug të Shqipërisë.

Nga ana tjetër, Kiara Tito do të moderojë “Kepi i Tundimeve”, ku këtë vit do të zhvillohet në Turqi dhe ka shumë personazhe të njohur të “showbizz”-it.

Këtë verë do të ketë pjesëmarrës personazhe të njohur si Jori Delli, Ronaldo Sharka, Mevlan Shaba, Keisi Medini, e shumë të tjerë do të jenë përballë njëri-tjetrit, në sfidë për t’i rezistuar tundimit, në këmbim të një shpërblimi të majmë.

Natyrisht që nëse keni parasysh format e tilla ndërkombëtare, me gjasa skenat erotike do të jenë ato çfarë do të shohim përgjatë këtij sezoni, që këtë herë premton shumë.

I gjithë interesi do të jetë për personazhet VIP që pritet të jenë në këto formate, për ti parë ato në flirte, apo pse jo në shtrat.