BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

E papritur! Zbulohet kush do të jetë një nga protagonistet e serialit të Ermal Mamaqit, emër i njohur i skenës shqiptare

E papritur! Zbulohet kush do të jetë një nga protagonistet e

Sfida e re e Ermal Mamaqit është një serial. Lajmin e bëri të ditur vetë ai pak ditë më parë me një postim në Instagram ku lajmëronte se një projekt i ri po vjen.

Dhe sërish ka qenë po Ermali ai që sot na ka zbuluar aktoren, e cila do të luajë në këtë serial. Bëhet fjalë për Jonida Vokshin, aktoren me disa vite eksperiencë në aktrim dhe ndër më të dashurat për publikun.

Jonida sot feston ditëlindjen dhe Ermali zgjodhi pikërisht këtë ditë speciale për të zbuluar lajmin. “Jonida

Ndërkohë mësohet se xhirimet sapo kanë nisur.