BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

E pazakontë/ Mbretëresha Elizabeth pret tortën me shpatë, në Samitin e G7 (FOTO)

E pazakontë/ Mbretëresha Elizabeth pret tortën me shpatë,

Mbretëresha Elizabeth, Princi Charles, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit u shfaqën së bashku për herë të parë që nga vdekja e Princit Philip dhe lindjes së fëmijës së dytë të Princ Harryt dhe Meghan Markle.

Familja mbretërore mirëpriti udhëheqësit e 7 vendeve me ekonomitë më të fuqishmë botë, gjatë  samitit të G7 që po zhvillohet këto ditë në Angli, në Cornwall.

E pazakontë/ Mbretëresha Elizabeth pret tortën me shpatë,

Gjatë takimit monarkes iu kërkua të priste me thikë një tortë të madhe, por ajo këmbëguli ta priste me një shpatë ceremoniale. Kjo zgjedhje e Mbretëreshës shkaktoi shumë të qeshura.

E pazakontë/ Mbretëresha Elizabeth pret tortën me shpatë,