BREAKING NEWS

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin zyrtar për 8 rastet e dyshuara me koronavirus në Shqipëri

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me
x

Gossip

E pazakontë/ Moderatorja shqiptare nuk përmban dot veten, shpërthen në të qeshura gjatë emisionit ‘LIVE’ (VIDEO)

E pazakontë/ Moderatorja shqiptare nuk përmban dot veten,

Gjatë emisionit të sotëm të mëngjesit në Vizion Plus, ‘7 pa 5’, ka pasur një situatë të pazakontë me moderatoren e emisionit.

Pranvera Borakaj, teksa ka qenë në një lidhje live me ‘Skype’ ka pasur një shkëputje për shkak të një problemi teknik.

Moderatorja po falënderonte personazhet që kishte në lidhje telefonike, ndërkohë ka shpërthyer në të qeshura në mes të emisionit dhe kërkoi që të shkëputej duke thënë: “Nuk vazhdoi dot”.