BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Gossip

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni pamjet madhështore se çfarë është hedhur mbi shtëpinë më të famshme në vend (PAMJET)

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni

Surprizat në “Big Brother VIP” nuk kanë fund. Edhe pse u duk si e papritur, në të vërtet vëllai i Donald Veshaj, Romeo Veshaj, na paralajmëroi ditën e djeshme me një ‘story’ në Instagramin e tij, ku shkruante: “Stay tuned (qëndroni gati). Gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm!”

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni

Ndërsa sot arriti që t’i befasonte të gjithë banorët duke kaluar sipër shtëpisë më të famshme në Shqipëri me një helikopter duke hedhur karafila nga ajri.

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni

Sigurisht që pas kësaj surprizë kaq të bukur, të gjithë konkurrentët dolën jashtë shumë të gëzuar, nga ky gjest i vëllait të Donaldit.

Mësa duket kjo është mënyra e Romeos për të mbështetur sa më shumë Donaldin dhe për të treguar që ai në të vërtet e meriton të shkojë në finale.

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni

Kujtojmë që Donaldi është gjendur në shumë debate në shtëpi me moderatoren, Einxhel Shkira, të cilat ende nuk kanë mbaruar ose të paktën nuk kanë gjetur ende një zgjidhje.

Edhe gjatë ditës së sotme dyshja ka pasur një përplasje tjetër brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni

Gjatë një diskutimi të agravuar, Einxheli i thotë Donaldit që ai nuk di të lexojë dhe se është treguar super hipokrit, pasi sipas saj, ai ka bërë antireklamë në lidhje me të edhe pse ajo nuk ka pasur asnjë faj në atë histori.

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni

E pazakontë/ Një helikopter zbarkon mbi Big Brother Vip, shikoni