BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

E përdorën për lojë, Beatrix Ramosaj plas 'bombën' ndaj produksionit të “Big Brother VIP”: Më kanë...

E përdorën për lojë, Beatrix Ramosaj plas

Beatrix Ramosaj ka qenë një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP” për shkak të lidhjes me Donald Veshaj.

Ajo shpesh është cilësuar si vajza që ra pre e lojës së Donaldit dhe produksionit e mesa duket ajo vetë bie dakort me këtë mendim tashmë.

Dje  Beatrix së bashku me Fifin kishin hapur nje video Live, ku nga fjalët e thëna u duk se dyshja ka hatërmbetje ndaj produksionit.

Në video dëgjohet Beatrix teksa shprehet se nuk ka arritur të gjejë disa pjesë të bukura qe i ka kerkuar ndër videot e publikuara nga produksioni i “Big Brother VIP”.

Me pas është Fifi ajo qe ja kthen se ato pjesë nuk janë asgjekundi pasi produksionit nuk i hynte ne punë t’i publikonte.

Beatrix: Xhirimet e asaj nate nuk i kam gjetur kurre

Fifi: Se s’jane asgjekundi, se kane dashur te nxjerrin Fifin vec kur qan

Beatrix: Edhe Trixen vec kur…

Fifi: Vec kur s’ka ditur te flas, kur ka ditur te flas i kane fshire ato gjera se s’u kane hyre ne pune

 

Më të lexuarat