BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

E priste me thikë në dorë jashtë shtëpisë, arrestohet fansi “i çmendur” pas këngëtares së njohur. Zbardhen detajet zyrtare

E priste me thikë në dorë jashtë shtëpisë,

Një djalë që mbante një thikë me vete u arrestua jashtë shtëpisë së Ariana Grande-s, në Hollywood Hills javën e kaluar. Në raportin e publikuar nga mediat, thuhet se i riu kërkoi me ngulm të takonte këngëtaren.

Sipas “TMZ”, 23-vjeçari Aaron Brown, dyshohet se nxori një thikë kur u largua nga sigurimi jashtë shtëpisë së Grandes rreth orës dy të mëngjesit të së premtes.

Ishte e paqartë nëse 28-vjeçarja ishte në shtëpi në atë kohë. Autorit iu dha një urdhër ndalimi i përkohshëm që nuk e lejon t’i afrohet këngëtares. Një gjyqtar do të përcaktojë në një seancë të ardhshme nëse urdhri do të zgjatet.

Majin e kaluar Grandes dhe nënës Joan dhanë një urdhër ndalimi pesëvjeçar kundër një përndjekësi të quajtur Fidel Henriquez. Policia e arrestoi pasi ai dëshironte të kalonte sigurimin për të lënë një shënim dashurie në derën e këngëtares.

E priste me thikë në dorë jashtë shtëpisë,

Më të lexuarat