Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Gossip

E provokoi për klipin e Norës, Robert Berisha e lëshon keq gojën ndaj komentuesit

E provokoi për klipin e Norës, Robert Berisha e lëshon keq

Këngëtarët Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë prezantuar këngën e tyre më të re të titulluar "Dy Zemra", dhe është mirëpritur nga fansat,

Në llogarinë në Instagram të këngëtarit Butrint Imeri, një komentues i ka bërë "tagg" Robert Berishës", duke folur për paraqitjen tërheqëse të Norës në klip.

“… tash lirisht veç i vnon dëgjueset edhe e lshon naj konge te Mentor Kurtishit edhe vuj se kjo jete sish pas kon e bame per mu knaq”, ka shkruar komentuesi.

I menjehershëm ka qenë reagimi i Robertit, i cili e ka fyer komentuesin.

“…spo me len nona jote me vujt, qaq po me rrin gati saqë mendja s’ta merr”, i shkruajti Roberti.

E provokoi për klipin e Norës, Robert Berisha e lëshon keq

Më të lexuarat