BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

E pyesin a e ka kaluar Covid-19, Rudina Dembacaj i përgjigjet hapur komentueses

E pyesin a e ka kaluar Covid-19, Rudina Dembacaj i përgjigjet hapur

Të shumtë janë personazhet publikë që janë infektuar me Covid-19 dhe kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale eksperiencat e tyre.

Mirëpo, ky nuk është rasti i aktores dhe moderatores, Rudina Dembacaj. Ajo e ka kaluar virusin, mirëpo s’na kishte treguar asgjë derisa sot “ra muhabeti” në Instagram.

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve të saj kuriozë, dikush i përmendi virusin.

“Je femër pozitive, shpresoj që vetëm me Covid të mos jesh pozitive.”- i shkruan një ndjekës, të cilit Rudina meqë ra fjala aty, i tregon se është infektuar.

“E kam kaluar”- shkruan ajo duke qeshur, mirëpo s’ka treguar detaje të tjera se kur është infektuar apo si e ka kaluar.

Më të lexuarat