BREAKING NEWS

Regjistrohen 135 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri

Regjistrohen 135 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit
x

Gossip

E pyesin kush e meriton ta fitojë “Këngën Magjike”, Soni Malaj befason me përgjigjen e saj

E pyesin kush e meriton ta fitojë “Këngën Magjike”,

Mbrëmjen e sotme po mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”.Artistë shqiptarë dhe jo vetëm, do të ngjiten në skenën e madhe për të dhënë performancat e tyre dhe për t’i dhuruar publikut një mbrëmje magjike.

Një nga artistët që sapo performoi është , Soni Malaj, e cila ka dhënë edhe një intervistë të shkurtër në prapaskenë.

E pyetur nga gazetarët se kush meriton të fitojë Soni u përgjigj: “Të gjithë e meritojnë sepse secili ka sjellë më të mirën e vet”.Kujtojmë se këtë vit festivali zhvillohet nën moton “Këndo për të ndërtuar”.

Paratë që do të fitohen nga shitja e biletave do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmetet.