BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Gossip

E pyesin për cilin takim je penduar që ke bërë në emisionin 'Përputhen', Tea e thote troç: Kot kam dalë...

E pyesin për cilin takim je penduar që ke bërë në

Pak kohë më parë u zbulua lidhja e Teas dhe Beartit. Që nga ai moment, dyshja nuk janë fshehur më, duke publikuar vazhdimisht momente pranë njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Së fundmi ata kanë dhënë dhe një intervistë për emisionin “Roped with Olsi”.

E pyetur se për cilin takim në “Përputhen” është penduar, Tea tha se ka dalë kot me të gjithë djemtë, përpos Beartit.

“Për cilin takim je penduar? Thua me atë kot dola”, i tha Olsi.

“Kot kam dalë me të gjithë, përveç Beartit”, u përgjigj ish-konkurrentja.