BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Gossip

“E që thoni ju… Goca sa një lopë shkon e bie..."/ Incidenti që i ndodhi moderatores së njohur të Top Channel vetëm një javë para emisionit

“E që thoni ju… Goca sa një lopë shkon e

Një incident i papritur i ka ndodhur moderatores së njohur të Top Channel,  Nevina Shtyllës. Disa ditë para se ajo të startojë emisionin e saj që është vetë prezantuese dhe autore, ajo tregon që është rrëzuar.

nevina shtylla (5)

nevina shtylla (9)

Nëpërmjet një postimi në Instastory, moderatorja bukuroshe ka treguar se ka pësuar një incident, nga i cili është vrarë në njërin gju.

nevina shtylla (2)

E që thoni ju… Goca sa një lopë shkon e bie mes rrugës, e i bën gjunjët copë si fëmij 5 vjeç, 1 javë para emisionit. Nisim në datë 27 meqë ra fjala”, ka shkruar ajo krahas fotos.

nevina shtylla (1)nevina shtylla (1)

nevina shtylla (12)nevina shtylla (11)nevina shtylla (10)

nevina shtylla (7)nevina shtylla (6)nevina shtylla (6)

Më të lexuarat