Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Gossip

E rëndë! Gjendet e vdekur aktorja e njohur 24-vjeçare, i fejuari mesazh të ndjerë: Gjithçka po shkonte mirë. Mister shkaqet e ngjarjes

E rëndë! Gjendet e vdekur aktorja e njohur 24-vjeçare, i

Zoer Parker, një ish-aktore e filmave pornografik është gjetur e vdekur në shtëpi e saj në 12 Shtator. Lajmi u dha nga i dashuri i saj, i cili ka krijuar një llogari për të paguar shpenzimet e varrimit.

Zoe, 24 vjeç, u largua nga biznesi i filmave vitin e kaluar pas një karriere që zgjati nga 2014 në 2019 dhe u kthye në Teksas për të rindërtuar jetën e saj.

E rëndë! Gjendet e vdekur aktorja e njohur 24-vjeçare, i

Ajo së fundmi njoftoi në rrjetet sociale se ishte zyrtarisht e fejuar. Shkaku i vdekjes nuk u është bërë i ditur, megjithatë 24-vjeçarja dyshohet se humbi jetën në gjumë.

“Gjithçka po shkonte mirë dhe ajo ishte e  lumtur me jetën e saj”, shpjegoi i dashuri. Një mik, nga ana tjetër, e kujton atë në rrjetet sociale:

"Ajo kurrë nuk kishte frikë të ishte pikërisht aty ku ishte. Ndriçoi jetën e njerëzve përreth saj, do të më marrë malli shumë për të", shkruan miku i saj.

Më të lexuarat