Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rezervuar në jetën personale, Rudina Magjistari publikon foton e bashkëshortit me vajzën

Postuar: 20/08/2019 - 23:03

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar. Moderatorja e pasdites është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht promovon punën e saj dhe ndan foto nga përditshmëria.

Por për sa i përket jetës personale dhe fotove me vajzën e saj Mia dhe bashkëshortin Xhavit Bajrami, ajo tregohet mjaft e rezervuar.

Së fundmi ajo ka habitur publikun pasi ka ndarë me ndjekësit një foto shumë të bukur ku shfaqet bashkëshorti i saj me vajzën në krahë, në brigjet e Durrësit, në Hamallë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi të sjellë një film të dytë.

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Postuar: 21/09/2019 - 13:32

Ndonëse po i mungon muzikës, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara

Postuar: 21/09/2019 - 13:26

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emis