BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

‘E shet veten për 5 mijë lekë’, konkurrentja humb toruan nga deklarata e Jurgenit, çohet në këmbë për ta goditur, ja çfarë ndodhi në Top Channel

‘E shet veten për 5 mijë lekë’, konkurrentja humb

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Mikela humbi toruan me Jurgenin, i cili e ofendoi rëndë. Ai i tha “ti je ndër ato femra që sheh veten për 5 mijë lekë”.

Pas deklaratës Mikela u çua në këmbë për të goditur Jurgenin.

Pjesë nga debati

Jurgeni: Kam tentuar të të takoj Mikela për të të kërkuar falje dhe që ti të arrish të më njohësh mua më mirë si njeri

Mikela: S’kam pse. Dukesh ça njeriu je. Për mua je zero!

Jurgeni: Jemi njerëz në rradhë të parë…

Jurgeni: …gjëja e parë që duhet të ekzistojë është respekti dhe ti se ke

Mikela: Nuk kam fare respekt për ty

Jurgeni: Nuk më intereson fare se ti je një nga ato femra që e shet veten për 5 mijë lekë moj Mikela, po mos më trego mua ti

Pas deklaratës së tij ofenduese, Mikela u ngrit e revoltuar nga karrigia, por ndërhyri Meliku duke e mbajtur nga krahët.

Mikela: Ça the? Ça the? Mos të kalojë në ofendime banale Bora! Do flasim ndryshe bashkë (drejtuar Jurgenit).

Më të lexuarat