Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E shkruan vetë Arbana Osmani: Prishet miqësia mes dy moderatoreve të njohura

Postuar: 21/10/2019 - 17:53

“Edhe ne zihemi, por kurrë nuk mbajmë mëri. Maksimumi na zgjat dy orë” Kështu do të shprehej para pak kohësh Xhemi për shoqërinë me Arbanën, duke rrëzuar ‘mitin’ se dy shoqe të ngushta gjithmonë e gjejnë gjuhën e përbashkët, nuk grinden apo nuk konfliktohen. Edhe dy shoqet simpatike, mikeshat e vjetra dhe koleget Arbana dhe Xhemi, ndonëse janë një nga ato dyshe të ekranit që i shohim thuajse gjithmonë bashkë ndodh të ‘prishen’ me njëra-tjetrën.

Së fundmi në Instagram, Arbana ka zbuluar një komunikim mes saj dhe Xhemit teksa kjo e fundit i thotë se as nuk do ta ndjekë më në rrjetet sociale ! Arsyeja është e thjeshtë: Arbana, teksa përgatitet për publikimin e librit të saj më të ri me receta të shpejta, thjesht e ka ‘tepruar’ me gjithë ato gatime që publikon.
 
E Xhemi si një person që e shijon dhe nuk i thotë ndonjëherë jo ushqimit, nuk mundet t’i shikojë thjesht nga ekrani mos t’i shijojë.
 
“Më çmende, më hahet bukë. Do të bëj unfollow”, i ka shkruar Xhemi Arbanës, ndërkohë që kjo e fundit nuk ka nguruar t'ia kthejë me shaka duke shkruar:
 
“Prishet miqësia mes dy moderatoreve të njohura”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 12:27

Pak muaj në parë në media u përfol se Arbana Osmani nuk do të rikthehej më në ‘Top Channel’ pas sherrit që kishte bërë më Ben Blushin.

Postuar: 18/11/2019 - 12:08

Këngëtarja Anila Mimani pas një shkëputje të gjatë i është rikthyer sërish muzikës dhe ak sjellë

Postuar: 18/11/2019 - 12:07

Biznesmeni Samir Mane zhvilloi sot një leksion me studentët e një Universiteti privat në Tiranë.

Postuar: 18/11/2019 - 11:37

Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit të njohur, Noga.

Postuar: 18/11/2019 - 11:23

Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta feston sot ditëlindjen dhe dhuratën e parë e ka marrë

Postuar: 18/11/2019 - 09:05

Moderatori dhe gazetari Arian Çani njoftoi të premten që lamë pas se ‘Sofia’ ishte la

Postuar: 18/11/2019 - 08:28

Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit.