BREAKING NEWS

Rëndohet situata, 25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri (Harta)

Rëndohet situata,  25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
x

Gossip

E shkruan vetë Arbana Osmani: Prishet miqësia mes dy moderatoreve të njohura

E shkruan vetë Arbana Osmani: Prishet miqësia mes dy moderatoreve

“Edhe ne zihemi, por kurrë nuk mbajmë mëri. Maksimumi na zgjat dy orë” Kështu do të shprehej para pak kohësh Xhemi për shoqërinë me Arbanën, duke rrëzuar ‘mitin’ se dy shoqe të ngushta gjithmonë e gjejnë gjuhën e përbashkët, nuk grinden apo nuk konfliktohen. Edhe dy shoqet simpatike, mikeshat e vjetra dhe koleget Arbana dhe Xhemi, ndonëse janë një nga ato dyshe të ekranit që i shohim thuajse gjithmonë bashkë ndodh të ‘prishen’ me njëra-tjetrën.

Së fundmi në Instagram, Arbana ka zbuluar një komunikim mes saj dhe Xhemit teksa kjo e fundit i thotë se as nuk do ta ndjekë më në rrjetet sociale ! Arsyeja është e thjeshtë: Arbana, teksa përgatitet për publikimin e librit të saj më të ri me receta të shpejta, thjesht e ka ‘tepruar’ me gjithë ato gatime që publikon.
 
E Xhemi si një person që e shijon dhe nuk i thotë ndonjëherë jo ushqimit, nuk mundet t’i shikojë thjesht nga ekrani mos t’i shijojë.
 
“Më çmende, më hahet bukë. Do të bëj unfollow”, i ka shkruar Xhemi Arbanës, ndërkohë që kjo e fundit nuk ka nguruar t'ia kthejë me shaka duke shkruar:
 
“Prishet miqësia mes dy moderatoreve të njohura”.

Më të lexuarat