BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

E shohim gjithmonë seksi dhe të freskët, por do surprizoheni kur të mësoni sa vjeç mbush sot Ilda Bejleri

E shohim gjithmonë seksi dhe të freskët, por do surprizoheni kur

Moderatorja seksi, Ilda Bejleri është një ndër figurat që prej prej vitesh na ka shoqëruar në ekran.

Sot për Ildën është një ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen. Ilda ka lindur më 19 janar të vitit 1987 dhe sot mbush 33 vjeç.

Vetë moderatorja ka kujtuar ndjekësit e saj në Instagram për ditëlindjen, nëpërmjet një fotoje selfie.

“19 janar Gëzofsha ditllindjen Faleminderit Zot”- shkruan ajo në postimin ku ka marrë shumë mesazhe urimi.

 

 

 

Më të lexuarat