BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x
BREAKING NEWS

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko "zbërthen" lëvizjen e Berishës: Provokim, ja mesazhi "i fshehtë"

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko
x
BREAKING NEWS

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh, flasin fqinjët: Ishte tip i qetë, ja ku ka punuar

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh,
x

Gossip

E thotë moderatorja e njohur e Top Channel: Nëse kalon këtë situatë nuk ke për tu ndarë kurrë nga partneri

E thotë moderatorja e njohur e Top Channel: Nëse kalon këtë

Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata janë bënë prindër të një djali. Nolan Sol e ndryshoi jetën e çiftit përgjithmonë. Dojna është mjaft aktive në Instagram duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin që i ka ‘ndriçuar’ jetën.

Dojna shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe e familjes së saj. Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një foto me partnerin e saj, Vlashentin dhe na kanë treguar se janë duke u marrë me mobilimin e shtëpisë së tyre të re e mesa duket në zgjedhjet për të, çifti ka zgjedhur një mendje të përbashkët. Me këtë rast Dojna ka shkruar një shprehje shumë të populluar në vendin tonë, të cilën bukuroshja ka dashur ta ndajë edhe me ndjekësit e saj.

Thonë që po su ndave kur mobilon shtëpinë, e ke për gjithë jetën

 

Dojna shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe e familjes së saj. Së fundmi Dojna duket se është bërë mjaft nostalgjike dhe ka postuar një foto nga fëmijëria e saj së bashku me babain e saj, i cili tashmë nuk jeton më. Moderatorja ka shkruar disa fjalë mjaft prekëse për të atin dhe është shprehur se do të  donte shumë që babai i saj të mund të kishte mbajtur një herë në krahë djalin e saj, Nolan Sol.