BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Gossip

E thotë troç/ “Kam refuzuar të prezantojë ‘Portokallin’”, zbulohet kush është prezantuesja e njohur që nuk e ka pranuar ftesën (VIDEO)

E thotë troç/ “Kam refuzuar të prezantojë

Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, për të folur për shumëçka, duke filluar që nga seriali “H.O.T”, ku ajo është protagoniste, tek vështirësitë në karrierë, e problemet në familje.

E pyetur nëse ka ndjerë bërryla në televizion apo kinematografi, Jonida tha:

“Në profesionin tonë, nëse mungon kjo, të mungon diçka për të ecur para, hallkë shumë e vogël, por kjo sikur e bën si më të lezetshme”, tha aktorja, sigurisht, kur nuk të prishin punë.

Ajo tha se i kishte eveituar të tilla raste, me vetëdije.

“Nuk kam preferuar të futem në territore ku ndiej rrezikun, as për t’i marrë dikujt vendin kur më është ofruar, sepse kam menduar për X arsye personi tjetër e meriton më shumë se mua dhe kam pritur momentin tim, dhe kjo më ka ndodhur kur isha edhe e vogël, dhe mund të më kapte euforia”, tha aktorja.

E thotë troç/ “Kam refuzuar të prezantojë

E pyetur për të dhënë emrat e disa produksioneve, Jonida tha:

“Ka qenë ‘Top Select’, prapaskenat e ‘Top Fest’, ‘Portokalli’”.

Ajo tha se ishte brenda profesionit, por i dukej “kafshatë e madhe”, nisur kjo nga mosha dhe eksperienca.

Për më shumë ndiqni videon:

Më të lexuarat