BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë, panikosen qytetarët/ Të shtëna me armë zjarri në Elbasan! Qëllohet në drejtim të 'Shqiponjave' dhe FNSH!

Ngjarje e rëndë, panikosen qytetarët/ Të shtëna me
x

Gossip

E tradhtoi, këngëtarja e njohur i kërkon divorcin bashkëshortit të saj

E tradhtoi, këngëtarja e njohur i kërkon divorcin

Mediat e huaja bëjnë të ditur se këngëtarja me famë botërore, Cardi B,  ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, reperi Offset.

Cardi ka dërguar dokumentet në gjykatën e Georgia-s. Në kërkesën për divorc, Cardi B kërkon kujdestarinë e plotë për vajzën e tyre, Kulture.

Dyshohet se shkak i ndarjes është bërë tradhtia e Offset.

Kujtojmë që edhe vitin e kaluar, Cardi dhe Offset u ndanë për shkak të tradhtisë së këtij të fundit, por këngëtarja i dha një shans të dytë martesës së tyre.

Dyshja u martua në fshehtësi në vitin 2017.

E tradhtoi, këngëtarja e njohur i kërkon divorcin

Më të lexuarat