BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x
BREAKING NEWS

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha zbërthen emrin e koduar të operacionit që shkatërroi tetë grupe kriminale

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha
x

Gossip

E trishtë! Djali i aktorit të njohur vetëvritet në moshën 26-vjeçare

E trishtë! Djali i aktorit të njohur vetëvritet në

Djali i aktorit Michael Madsen, Hudson, ka vdekur në moshën 26-vjeçare. Sipas mediave të huaja, i riu dyshohet se ka qëlluar veten në ishullin Oahu në Haëaii. Lajmin e trishtë e kanë konfirmuar familjarët e aktorit.

“Ne jemi zemërthyer dhe të pushtuar me pikëllim nga humbja e Hudson. Kujtimi i tij do të kujtohet nga të gjithë ata që e njohën dhe e donin”, tha një përfaqësues në emër të familjes. Hudson jetonte në Haëaii me gruan e tij Carlie.

Çifti u zhvendos në ishullin në vitin 2019. Ai ishte më i madhi nga tre fëmijët e Michael me gruan DeAnna Madsen. Çifti ka edhe djemtë Calvin dhe Luke.

E trishtë! Djali i aktorit të njohur vetëvritet në E trishtë! Djali i aktorit të njohur vetëvritet në

 

Më të lexuarat