BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

E trishtë/ E shtruar prej 2 javësh në spital, këngëtarja e njohur humbet vajzën e saj, mes dhimbjes së madhe jep lajmin e hidhur: Ajo luftoi...

E trishtë/ E shtruar prej 2 javësh në spital,

Këngëtarja Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur. Këngëtarja 34-vjeçare e “Jar of Hearts” bëri me dije përmes një postimi në Instagram se vajza e saj nuk mundi të mbijetojë. Pas komplikacioneve të shtatzënisë që shfaqi, këngëtarja prej 2 javësh ishte e shtruar në spital.

“Natën e kaluar kemi humbur vajzën tonë,” shkroi Perri krahas një fotoje pikëlluese. “Ajo lindi e heshtur pasi luftoi kaq shumë për t’i arritur botës sonë. Ajo është në paqe tani dhe do të jetojë përgjithmonë në zemrat tona”, shkroi 34-vjeçarja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by christina perri (@christinaperri)