BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x
BREAKING NEWS

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon Gledis Nanon dhe bën deklaratën e fortë: Do depërtohen, nuk mund të kenë kurrë...

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon
x
BREAKING NEWS

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për ‘Spiunazh’, ja çfarë u gjet gjatë kontrollit nga FBI (Dokumenti)

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për
x

Gossip

E trishtë/ Gjendet i vdekur në moshën 33-vjeç burri i aktores së njohur, zbardhen detajet si ndodhi tragjedia

E trishtë/ Gjendet i vdekur në moshën 33-vjeç burri i

William Friend, bashkëshorti i aktores Bevina Prince, ka ndërruar jetë në moshën 33 vjeçare.

Sipas mediave të huaja, ai është gjetur i vdekur në një varkë. Tragjedia ndodhi teksa rrufeja goditi varkën e tij pranë ishullit Masonboro, afër shtëpisë së tij në Wilmington, Karolina e Veriut.

Bevina dhe William u martuan në vitin 2016. Gjatë pandemisë, çifti u zhvendos në Wrightsville Beach nga New York City për të qenë më afër familjes. Pasi ajo u  largua nga aktrimi, ata hapën një palestër së bashku në vitin 2019.

E trishtë/ Gjendet i vdekur në moshën 33-vjeç burri i

E trishtë/ Gjendet i vdekur në moshën 33-vjeç burri i

Më të lexuarat