BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Gossip

E trishtë/ Mjaft të dashur për publikun shqiptar, këngëtari i njohur humb njeriun e zemrës

E trishtë/ Mjaft të dashur për publikun shqiptar,

Këngëtarët Rita dhe Fidani janë bërë mjaft të njohur nga kënga e tyre hit “Ty t’ka rritut nana”. Dhe pse me origjinë nga Kosova, çifti njihen edhe për publikun shqiptarë e mjaft të dashur ku ndiqen shpesh herë edhe në clube ku performojnë live.

E trishtë/ Mjaft të dashur për publikun shqiptar,

Familja e tyre sot është në zi!

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Fidani ka njoftuar se ka humbur nënën e tij. Ai ka publikuar një foto të saj e shkruan; “Nanë e shtrenjta nanë! Allahu të shpërbleftë me xhenet në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit.

E trishtë/ Mjaft të dashur për publikun shqiptar,