BREAKING NEWS

Shtohet presioni ndaj partive politike, pas SHBA edhe OSBE kërkon që të inkriminuarit të lihen jashtë zgjedhjeve, pritet ndryshim rrënjësor në Parlament

Shtohet presioni ndaj partive politike, pas SHBA edhe OSBE kërkon që
x

Gossip

E trishtë/ Nënë e një djali 10-vjeçar, ndërron jetë papritur aktorja e famshme (EMRI+FOTO)

E trishtë/ Nënë e një djali 10-vjeçar, ndërron

Një lajm i trishtë ka ardhur për botën e kinematografisë dhe jo vetëm. Jessica Campbell, aktorja e filmit “Election” në vitin 1999, ka ndërruar jetë në moshën 38-vjeçare.

 Ajo thuhet se vdiq papritur, duke lënë pas djalin e saj dhjetë vjeçar, Oliver, ka konfirmuar kushërira e Campbell, Sarah Wessling.

Shkaku i vdekjes së Jessica nuk është zbuluar akoma, por Wessling i tha TMZ se familja e saj po pret rezultate nga Zyra e Qarkut Multnomah në Oregon. Ajo raportohet se ndërroi jetë në Portland.

E trishtë/ Nënë e një djali 10-vjeçar, ndërron

Sipas kushërirës, punonte si mjeke naturopatike dhe atë ditë ishte në punë normalisht. Anëtarët e familjes më pas zbuluan se ajo u rrëzua në dyshemenë e tualetit të saj, ku edhe më pas u deklarua vdekja.

Megjithatë, nga familjarët janë përjashtuar mundësitë e infektimit me COVID-19. Ajo po ashtu u shfaq edhe në seri të tjera përfshirë, “Freaks and Geeks”, “The Safety of Objects”, “Junk”, etj.

E trishtë/ Nënë e një djali 10-vjeçar, ndërron

E trishtë/ Nënë e një djali 10-vjeçar, ndërron

E trishtë/ Nënë e një djali 10-vjeçar, ndërron

E trishtë/ Nënë e një djali 10-vjeçar, ndërron

Më të lexuarat