BREAKING NEWS

Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Gazetari reagon menjëherë pas arrestimit të Vangjush Dakos: 'Xhuxhi' di shumë gjëra për ata lart

Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Gazetari reagon
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, vjen reagimi i parë nga opozita

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, vjen reagimi i parë nga opozita
x
BREAKING NEWS

Pas Vangjush Dakos, arrestohet edhe ndërtuesi i pallatit (Emri)

Pas Vangjush Dakos, arrestohet edhe ndërtuesi i pallatit (Emri)
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon detajet nga hetimi për arrestimin e ish-zyrtarëve të Durrësit dhe Vangjush Dakos

Gazetari i njohur zbulon detajet nga hetimi për arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Publikohen emrat, ja kush janë ish-zyrtarët e Bashkisë Durrës të arrestuar nga SPAK

Publikohen emrat, ja kush janë ish-zyrtarët e Bashkisë
x
BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK në Durrës, ja ku gjendej Vangjush Dako kur u lëshua urdhër-arresti

Operacioni i SPAK në Durrës, ja ku gjendej Vangjush Dako kur u
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të Vangjush Dakos, reagon për herë të parë kryeministri Rama

Pas arrestimit të Vangjush Dakos, reagon për herë të
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti nga SPAK për ish kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako vetëdorëzohet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës

Urdhër arresti nga SPAK për ish kryebashkiakun e Durrësit,
x

Gossip

E trishtë/ Vdes parakohe prezantuesi dhe komediani shumë i njohur televiziv (Emri+Foto)

E trishtë/ Vdes parakohe prezantuesi dhe komediani shumë i njohur

Prezantuesi dhe komediani britanik Paul O’Grady ka ndërruar jetë në moshën 67-vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i tij, Andre Portasio në një deklaratë.

“Me pikëllim të madh ju informoj se Paul ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur, por paqësisht mbrëmjen e djeshme. Ai do t’i mungojë shumë të dashurve, miqve, familjes, kafshëve dhe të gjithë ata që e shijuan humorin, zgjuarsinë dhe dhembshurinë e tij. Unë e di se ai do të donte që unë t’ju falënderoja për gjithë dashurinë që i keni treguar gjatë viteve”, tha 37-vjeçari Portasio.

Komediani O’Grady u bë i famshëm në vitet 1990 me personazhin e tij në Lily Savage duke vazhduar më pas të prezantojë shfaqje si Blankety Blank dhe programe të tjera argëtuese. Më vonë gjatë karrierës së tij, ai vazhdoi të drejtonte një sërë shfaqjesh. Kohët e fundit, O’Grady ka qenë në turne duke luajtur Miss Hannigan në muzikalin Annie.

E trishtë/ Vdes parakohe prezantuesi dhe komediani shumë i njohur

Në një postim në Instagram disa javë më parë, pasi u kthye nga performanca në Newcastle, O’Grady tha se po po kënaqej shumë duke luajtur sërish rolin pas kaq shumë kohësh, veçanërisht me një kast bashkëpunues.

E trishtë/ Vdes parakohe prezantuesi dhe komediani shumë i njohur