BREAKING NEWS

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja
x
BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x

Gossip

E TURPSHME/ Banorja e 'Big Brother Vip' theu krahun dhe u largua me urgjencë në spital, këta janë konkurentët që nuk pushojnë së qeshuri, e pabesueshme reagimi i Arjolës (Video)

E TURPSHME/ Banorja e 'Big Brother Vip' theu krahun dhe u largua me

Einxhel Shkira është një ndër banoret më të komentuara në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Së fundmi, ajo pësoi një incident gjatë një loje të improvizuar në shtëpinë më të madhe në Shqipëri, ku edhe theu krahun.

E TURPSHME/ Banorja e 'Big Brother Vip' theu krahun dhe u largua me

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Për pasojë, ajo u nis menjëherë drejt spitalit ku edhe po merr një trajtim më të specializuar. Nga ana tjetër, pritet që ajo të rikthehet shumë shpejt në shtëpinë e BBV.

Mirëpo, banorët kanë habitur me reagimet e tyre. Ata në fillim nuk e besuan faktin që Einxhel theu krahun dhe nisën të qeshin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Madje, edhe pas dërgimit në spital, ata sërish nuk e kanë mbajtur të qeshurën.

Konkretisht, në një moment kamerat kanë fiksuar Arjolën. Ajo është parë duke qeshur, teksa ka futur kokën nën xhup si për ta ‘fshehur’ nga kamerat.

Gjithashtu edhe Iliri me Monikën nuk kanë mbajtur dot të qeshurën. Gjithsesi, Iliri ishte banori i parë që njoftoi stafin e BBV lidhur me gjendjen në të cilën ndodhej Einxhel.

Mirëpo asgjë nuk i shpëton kamerave ashtu sikurse edhe syrit të publikut.

Të gjithë shihen duke qeshur ndërsa Donaldi pyet: A është shaka apo çfarë?

As Beniada, e cila është shumë e afërt me Einxhel, nuk e ka besuar fillimisht konkurrenten e lënduar.

Më të lexuarat