BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

E veshur vetëm me bikini të zeza, Armina Mevlani fotografon veten e saj para pasqyrës dhe zbulon si e thërret Shkëlzen Berisha me përkëdheli (FOTO)

E veshur vetëm me bikini të zeza, Armina Mevlani fotografon veten e

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto tepër provokuese dhe përmes saj ka zbuluar edhe sesi partneri i saj, Shkëlzen Berisha e thërret me përkëdheli.

Ajo ka fotografuar veten para pasqyrës ku shihen pjesët intime të trupit  Veshur vetëm me bikini të zeza, Mevlani zbulon se Berisha e thërret ‘Venus’.

“Venus, siç më quan ai”, shkruan blogerja krah fotos.

Dyshja janë prej vitesh në një lidhje të konsoliduar. Ata kanë realizuar edhe fejesën, ndërkohë që planet për dasmë i pezulloi pandemia e koronavirusit.

E veshur vetëm me bikini të zeza, Armina Mevlani fotografon veten e