BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

“E vetëm Zoti vendos nëse do rrimë ende”, i ati i pëson infarkt, këngëtari i njohur shqiptar bën dedikimin prekës: Kjo qenka jeta, po të çuditka!

“E vetëm Zoti vendos nëse do rrimë ende”, i ati i

Ndërkohë që të gjithë jemi të stresuar nga koronavirusi, dy reperët e njohur shqiptarë po përballen me një situatë të vështirë familjare.

Mozzik dhe Getinjo kanë bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se babai i tyre ka pësuar infarkt në zemër, por fal intervenimit të shpejtë të mjekëve ka shpëtuar.

 “E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira, e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë. Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër. Kjo qenka jeta po të çuditka! Të Dua Bacalok!  Faleminderit Zot!Faleminderit Mjekëve!”, shkruan Mozzik.

“E vetëm Zoti vendos nëse do rrimë ende”, i ati i

Më të lexuarat