BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Gossip

'E vetmja gjë që di, por e qaj', Dojna Mema zbulon publikisht 'specialitetin' e saj në gatim (Foto)

'E vetmja gjë që di, por e qaj', Dojna Mema zbulon

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Dojna Mema ka vetëm pak muaj që është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Nolan Sol.

Që nga ai moment, bukuroshja i është përkushtuar edhe më shumë jetës familjare. Këtë nuk nguron ta tregojë herë pas here përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, Dojna ka zbuluar edhe darkën e saj, në të cilën ka gatuar makarona me salcë dhe mish të grirë.

“E vetmja gjë që di të gatuaj, por pa modesti e qaj”, ka shkruar ajo me humor përmbi foton në Instastory, duke lënë të kuptohet se këtë pjatë e ka specialitet të saj.

Kujtojmë që Dojna pak kohë më parë zbuloi se do të rikthehet në televizion shumë shpejt, por pa treguar detaje se për çfarë bëhet fjalë.