BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Gossip

"E zbuloj nga një qime floku", modelja Dorina Mema zbulon ‘recetën’ e tradhtisë

"E zbuloj nga një qime floku", modelja Dorina Mema zbulon

Dorina Mema, e ftuar të dielën në “E Diell”, modelja e fitnessit ndau me publikun disa nga eksperiencat e saj, përmes të tjerave edhe atë të tradhtisë.

Duke përmendur një rast nga i cili kishin nisur dyshimet, Dorina tha se sjellja e klientëve ndryshon menjëherë sapo të përmendet tradhtia. Kështu, pyetjes së Ervinit se si mund të zbulohet tradhtia nga një qime floku, Dorina iu përgjigj:

“Kjo është historia më e bukur, flasim edhe për interesin që kanë njerëzit… Nuk e kuptoni dot, sepse është e re edhe në Europë. I thoja se duhet ta shikojmë organizmin brenda, sepse ke ndryshuar kaq në trup, ke ngecur këtu në këtë fazë, sintetizimi proteinik (për të mos folur me terma që t’i lodh njerëzit)….

Ok, e bëj, nuk e bëj” – mbetej pas dore. Sa i thoja “shiko, se gjej edhe tradhtitë”, fillonte në telefon, mesazh “kur të vij?” – tregoi Dorina duke shpjeguar raste të tilla ishin ato që kishin të bënin me tradhtinë bashkëshortore…

E kuptuat recetën? Apo ishte një truk për t’i bërë njerëzit më vigjilentë ndaj asaj që po ndodh rreth tyre? Dorina e ka përgjigjen. Dhe “recetën”…