BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x
BREAKING NEWS

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon çastet pas goditjes së Berishës: U bllokuam, patëm...

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon
x
BREAKING NEWS

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të dashurën 19-vjeçare, merret vendimi i fundit për të riun shqiptar

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të
x
BREAKING NEWS

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve, arrestohet i riu i shpallur në kërkim (EMRI)

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve,
x
BREAKING NEWS

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të ashpra drejt Ramës: Po ushtron gjenocid mbi shqiptarët

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të
x

Gossip

E zbulon Bora Zemani, ja emri i veçantë që Sara dhe Ledioni i kanë vendosur vajzës

E zbulon Bora Zemani, ja emri i veçantë që Sara dhe Ledioni i

Pak ditë më parë Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të tretë. Sara solli në jetë një vajzë, por është treguar diskrete duke mos publikuar foto të vogëlushes dhe as emrin. Këtë të fundit na e zbuloi sot Bora.

Bora ka publikuar një video ku tregon se Sara u ka dërguar asaj dhe vajzave të "Dancing with the stars" një buqetë me lule ku i shpreh mirënjohjen dhe në pusullë ka treguar emrin e vajzës.

E porsalindura quhet Ruya. Ruya është emër me origjinë arabe dhe do të thotë vizion. Më vonë edhe Sara publikoi një ëmbëlsirë ku tregon se vajzës i kanë vendosur dy emra, Ruya Roe.