BREAKING NEWS

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP për analizat e COVID-19, privati nuk mund të kryejë teste

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP
x

Gossip

“Ecja e një shqiptare krenare”, Alketa Vejsiu publikon fotot dhe iu përgjigjet gjithë komenteve për daljen e saj në televizionin italian, me mesazhin 'thumbues'

“Ecja e një shqiptare krenare”, Alketa Vejsiu publikon fotot

Pas intervistës që dha në emisionin ‘Verissimo’ në Canale 5 dhe komentet e shumta që e shoqëruar këtë dalje të saj, moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar pak minuta më parë në rrjetet sociale.

Teksa shpërndan foto nga emisioni, Alketa falënderon të gjithë ata që e kanë mbështetur.

 “Ecja e një shqiptare krenare! Një përshëndetje plot dashuri për publikun italian dhe për 80 mijë ndjekës të rinj që janë shtuar këto ditë në profilin tim. Faleminderit për të gjitha mesazhet, komentet e dërguara. Një përqafim. Shihemi së shpejti!”, shkruan Alketa.