Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ed Manushi liron karrigen e emisionit në Top Channel, kjo është moderatorja që do i zërë vendin

Postuar: 22/07/2019 - 21:24

Prej disa vitesh Ed Manushi ka prezantuar "Procesin Sportiv" në Top Channel. Në fillim ai ka qenë përkrahë Marina Vjollcës dhe Fjoralba Ponarit dhe këtë sezon moderatori prezantoi së bashku me Nevina Shtyllën.

Ditën e djeshme në emisionin “E diell”, gjithë moderatorët janë vendosur përball njëri-tjetrit dhe i kanë bëre pyetje të ndryshme kolegëve. Në një moment Ed Manushi pyet: “Einxhel Shkira për çfarë oferte tjetër do të largoheshe ti vitin tjetër nga “E diell”?”
 
“Manush në qoftë se më liron ti vendin tek ‘Procesi Sportiv’, do largohesha”, i thotë Einxhel duke qeshur ndërkohë që Manushi i kthehet: “Ca thu ti mi?” dhe duke qeshur ngrihet dhe i liron karrigen moderatores e cila ulet pranë Nevina Shtyllës, duke treguar kështu që është i gatshëm t’ia jap këtë mundësi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt