BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Gossip

Eda dhe Mateo i zbulojnë të gjitha në takim: Nga lidhjet e tyre, e deri tek planet për njohje të reja

Eda dhe Mateo i zbulojnë të gjitha në takim: Nga lidhjet e tyre,

Takimi i Edës me Mateon mbetet një ndër momentet e shumëpritura në studion e Për’puthen.

Ata të dy vendosën të mësojnë më shumë gjëra nga njëri-tjetri, duke bërë pyetje dhe marrë përgjigje.

Gjatë bisedës Eda tregoi se vinte nga një lidhje pesë vjeçare dhe se është ndarë para pak kohësh.

Kjo gjë bëri skeptik Mateon i cili vazhdimisht në studio ka përsëritur se në një njohjeje përdor shumë trurin.

Konkurrenti e pyeti Edën nëse është gati për të nisur një lidhje ose njohje tjetër, ndërsa la të kuptohej se përgjigja ishte po.

Në pjesën e lidhjeve as Mateo nuk kishte pasur një përfundim të mirë, pasi deklaroi se nuk ka dashur të nisë një njohje tjetër dhe se personi i duhur i ka ardhur në kohën e gabuar.

Mateo: Kam parë atë gjënë e butë brenda teje

Eda: Për pjesën e egër nuk jam e tillë. Kam pasur një lidhje shumë të gjatë për pesë vite dhe jam ndarë në prill

Mateo: Mendon që je përgatitur për të tjerë?

Eda: Ndarja nuk ndodh kur nuk flet më me një person

Eda: Je i qëndrueshëm në një lidhje

Mateo: Jam stabël. Më e rëndësishme për mua është besimi dhe respekti, pastaj dashuria. Që nga ndarja e fundit nuk kam synuar gjë. Personi i duhur ka ardhur gjithmonë në kohë të gabuar.