Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Edhe për ditëlindje, kjo është vajza e vetme që kundërshton Vera Grabockën

Postuar: 21/03/2019 - 20:12

Regjisorja Vera Grabocka ka krijuar imazhin e gruas së fortë që vështirë t`i dalë kush para ta kundërshtojë, kjo e thënë disa herë në intervista edhe nga moderatori Adi Krasta. 

Por ekziston dikush që vdes t`i dalë kundër. Ajo është Ersi, vajza e biznesmenes Shefikat Ngjela që e zbuloi këtë detaj përmes disa postimeve me rastin e ditëlindjes së Verës.

“Asaj nuk i pëlqen të dalë para kamerave i pëlqen të zbulojë talente, e urren kur e ndërpresin. Ndërsa mua më pëlqen gjithmonë ta kundërshtoj e ta fus në kurthin e kamerës time”, shkruan ajo mbi ca video të prezantimit të dikurshëm të librit të Timo Fllokos.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/04/2019 - 20:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu siç edhe ju mund ta keni vënë re, herë pas here krijon interaktivitet me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram duke iu përgjigjur komenteve pozitive apo negative të tyre.

Postuar: 24/04/2019 - 19:12

Lori Hoxha e cila së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për ndarjen me Vis Bajraktarin, num

Postuar: 24/04/2019 - 12:42

Isaac duket se shumë shpejtë do të vizitojë sërish vendet shqiptare.

Postuar: 24/04/2019 - 12:04

Ish-Miss Shqipëria dhe moderatorja e njohur e "TVSH", Hygerta Sako është cilësuar gjith

Postuar: 24/04/2019 - 10:52

Pak javë më parë u dha lajmi se moderatorja e njohur amerikane, Wendy Williams ka paraqitur një k

Postuar: 24/04/2019 - 09:50

Dy binjake shqiptare kanë ngritur në këmbë gjithë sallën në "The Voice of Italy" me kë

Postuar: 24/04/2019 - 09:42

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe gjithmonë është komentu