BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x
BREAKING NEWS

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas ‘bombën’ për Ilir Metën

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas
x

Gossip

Edhe pse u largua nga shtëpia e Vëllait të Madh, Fifi ka dy fjalë për Arbanën

Edhe pse u largua nga shtëpia e Vëllait të Madh, Fifi ka dy

Gjërat në Shtëpinë e Vëllait të Madh çdo ditë pas spektaklit nuk janë më të njëjta.

Kështu ka ndodhur edhe në spektaklin e fundit ku ka patur dy hyrje të reja, një prej tyre Big Mama.

Hyrja e saj nuk ka kaluar pa reagim nga ish-konkurrentja e spektaklit Fifi.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Fifi ka uruar Big Mamën dhe me këtë rast i ka dhënë një porosi për të edhe Arbana Osmanit.

“Të dua Besianë, hallakatmi krejt. Arbana, asgjë nuk isha unë, çka është kjo”, ka shkruar Fifi në postimin e saj.

Kujtojmë se Fifi u largua pas një vendimi të vështirë të marrë prej saj nga Big Brother pas gjendjes së rënduar emocionale, duke deklaruar se ka nevojë të dalë jashtë e t’i përkushtohet vetes.

Edhe pse u largua nga shtëpia e Vëllait të Madh, Fifi ka dy