BREAKING NEWS

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona rezultuan të infektuar ditën e sotme

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e
x

Gossip

Eduartin e gjen “belaja” me Arbanën, bën komentin epik dhe zbulon çfarë e pret: Aman mos i tregoni se ...

Eduartin e gjen “belaja” me Arbanën, bën komentin epik dhe

Moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i përdorë për Halloëeen.

Ajo ka publikuar në InstaStory foton e një kostumi për festën, ndërsa krahas saj shkruan:

“Ku mund të gjej syze si këto, të madhësive të ndryshme dhe që të mos kushtojnë sa qimet e kokës se vetëm nesër na duhen.”- janë fjalët e moderatores.

Pra, Arbana ka në mendje një kostum të tillë për festën e Halloëeen-it, por prisni të mësoni si ka reaguar partneri i saj, Eduarti!

Ai ka publikuar në InstaStory të njëjtën foto të Arbanës, ndërsa krahas saj i lutet ndjekësve të mos e ndihmojnë, pasi nuk dëshiron të veshë një kostum të tillë.

“Aman mos i tregoni se do të më veshi kështu dhe mua”- shkruan regjisori duke na shkrirë së qeshuri.

Eduartin e gjen “belaja” me Arbanën, bën komentin epik dhe

Më të lexuarat