BREAKING NEWS

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi: Po poshtëron veten, ka përdorur pushtetin për të rritur zerot në llogarinë e tij, shpif për këdo që...

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi:
x
BREAKING NEWS

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e kundërshtarit”, Sali Berisha nuk harron të sulmoj Bashën: U angazhua për llogari të...

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet litri i naftës, benzinës dhe gazit

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet
x
BREAKING NEWS

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të ardhshëm, reagon Dash Shehi: Të gjitha mbeten manovra politike

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x

Gossip

Egzona kishte hyrë me ‘mision’ në ‘Big Brother VIP’ për të ndihmuar këtë banor? Arbër Hajdari trondit me deklaratën e tij: I ka dhënë mesazh që...

Egzona kishte hyrë me ‘mision’ në ‘Big Brother

Mbrëmjen e djeshëm nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, u eliminua Egzona, moderatorja e njohur nga Kosova. Ajo i dha fund aventurës së saj pas më shumë se 20 ditësh izolim brenda shtëpisë më të famshme.

Egzona ishte ndër pesë banorët që hynë brenda shtëpisë pak javë më parë. Megjithatë, akuzat ndaj saj kanë qenë të shumta se ka hyrë brenda shtëpisë me “misionin” për të ndihmuar Donaldin.

Ishte opinionisti Arbër Hajdari, i cili ngriti këtë akuzë gjatë mbrëmjes së djeshme, teksa u shp-reh se do të ishte e turpshme nëse Egzona ka hyrë aty e shtyrë nga palë të treta për të ndihmuar Donaldin në lojë e tij dhe për t’i dhënë informacione nga jashtë.

 “Mendoj se ka hyrë në Big Brother si një dashamirëse e Donaldit sepse e ka parë lojën nga jashtë. Nuk e di se çfarë ka dashur të thotë autori për kafen përjashta që kanë lënë për të pirë sepse më është dukur si një mesazh për t’i thënë se jam në krahun tënd. Shpesh i ka thënë se ti bërtet, rri i qetë.”. u shpreh Arbri.

Duke iu përgjigjur kësaj akuze, Egzona tha në studio: “Unë në Big Brother kam hyrë me misionin e vetëm për një eksperiencë që e kam pasur ëndërr prej edicionit të parë. Kam qenë fanse e këtij formati, kam shfrytëzuar dhe kam thënë po për arsyet e mia personale dhe aspak për t’i dhënë mesazhe Donaldit. Më vjen keq që është interpretuar si e tillë kjo eksperiencë, nuk kisha pasur qejf me u mbajtur mend si e tillë por e respektoj mendimin e Arbërit.”

Më të lexuarat