BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x

Gossip

Egzona “shpërthen” në të qara pas përplasjes me Beatrixin, Donaldi tregon se si “Vëllai i Madh” e pengoi të tregonte të vërtetën

Egzona “shpërthen” në të qara pas përplasjes me

Big Brother VIP i ka dhënë një mision të fshehtë Beatrix Ramosaj që bëri një banore të ndihej keq. Ajo nisi të kapej me Egzonën për marrëdhënien me Donaldin, gjë që shkaktoi shumë diskutime.

Të gjithë banorët vunë në pikëpyetje sjelljen e Beatrix ndërsa Donaldi përpiqej ti jepte shenja Egzonës se është thjesht një lojë.

Në përfundim u sqarua se si ishte e vërteta e të gjithë historisë pasi Egzona nuk po mbante dot lotët.

Beatrix: U desh me bo drama queen. Ndryshe nuk besonin, isha penalizuar. Të lutem më fal shumë. Në asnjë moment nuk mendoj ashtu, pasha kryt e mamit. Jam shumë e lumtur që je këtu, pasha kryt e Albanit.

Donald: Prandaj thoja më shiko në sy.

Beatrix: E vetmja situatë ku mund të më besonin ishte kjo. Nuk kisha ku ti mëshoja tjetër dhe e vetmja dramë ishte me Donaldin. Isha shumë e lumtur dhe më ka rënë bomba.

Donald: Kur të thoja në sy qetësohu, më thonin Donald kujdes mikrofonin. Shpresoja të më kuptoja.