BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

“Eh çfarë nominimi!", Iliri nuk harron qëllimin e tij: Kampion je, do hanë kokat

“Eh çfarë nominimi!", Iliri nuk harron qëllimin e

Pas përfundimit të spektaklit të “Big Brother VIP” në shtëpi kanë nisur debatet për nominimet ‘surprizë’ që u bënë gjatë mbrëmjes.

Arbëri u vendos përballë kutisë së pandorës, ku shpëtoi veten për një javë nga nominimet. Por jo vetëm kaq, pasi ai duhej që të çonte edhe 3

banorë të tjerë në nominim dhe zgjodhi Einxhel, Donaldin dhe Beatrix. Ky vendim duket se i ka pëlqyer Ilirit i cili e etiketoi Arbrin si “një kampion”.

“Çfarë nominimi që bëre. Je kampion! Tani është pikërisht momenti që njerëzit do fillojnë të çmenden”, tha balerini i njohur.

Nga ana tjetër ishte edhe Arjola e cila shtoi: “Kam frikën e Beatrix, në këtë pikë nuk mendoj se Einxhel është e rrezi kuar”.

Arbri nga krahu tjeter duket se ka mbajtur hapur krahun e Ilirit dhe eshte pozicionuar ne anen e tij, pavaresisht se ky i fundit e coi ne nominim me Token.

 

Më të lexuarat