BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x

Gossip

E mbuluar vetëm me peshqir, Eliona Pitarka habit me postimin e fundit: A ka ndonjë të ‘çmendur’ që…

E mbuluar vetëm me peshqir, Eliona Pitarka habit me postimin e fundit: A ka

Aktorja e humorit, Eliona Pitarka, po shijon pushimet me familjen e saj.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes postimeve në rrjetet sociale, ku është shumë aktive duke ndarë me ndjekësit momente nga jeta e saj e përditshme.

Përveç fotove të vajzës së saj Galës, aktorja publikon shpesh edhe foto me poza provokuese duke treguar format turpore. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet e mbuluar me një peshqir. Aktorja shihet teksa po pastron dyshemenë, ndërsa krahas videos shkruan: “Vesi del me shpirtin thonë. Kam ndonjë të ‘çmendur’ tjetër që sa herë ikën me pushime merr leckën me vete, se do të lajë çdo dhomë”

Menjëherë ndjekësit reaguan përmes komenteve, duke shprehur se kanë të njëjtin “ves.” 

Më të lexuarat