BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x
BREAKING NEWS

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën e Parlamentit apo skenar dhune? Shikoni çfarë po ndodh në tarracën e Kuvendit disa orë para protestës së opozitës (VIDEO)

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën
x
BREAKING NEWS

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet për skenare dhune, ja çfarë do të ndodhë sot në protestë dhe lëvizja e papritur e Ramës

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet
x
BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x

Gossip

Einxhel largohet përkohësisht/ Beniada i kthehet keq Arjolës dhe Monikës: Qeshët si pula

Einxhel largohet përkohësisht/ Beniada i kthehet keq Arjolës dhe

Ditën e sotme “Vëllai i Madh” i ka njoftuar banorët se Einxhel duhet t’i nënshtrohet një ekzaminimi dhe doktorët kanë vendosur të bëjnë një ndërhyrje.

Pas ndërhyrjes ajo duhet të qëndrojë në spítal për aq kohë që mjekët të vendosin. Ajo do të jetë e shoqëruar nga kamerat dhe e shoqëruar nga asistentët e produksionit.

Por pas leximit të zarfit ku iu komunikua ky mesazh, Beniada ka reaguar e revoltuar se si Arjola, Monika dhe Iliri kanë qeshur ndërkohë që ajo kishte pësuar aksidentin brenda në shtëpi.

Beniada: Isha me nerva dje në darkë, po e mbaja veten se nuk dija me çfarë të ç’karikohesha më përpara, me Arjolën apo me Monikën, kur ju pashtë të dyjave t’u qesh, thash do i rraf të dyja bashkë.

Arjola: Pse për ça, për dje në darkë? O zemra, nuk pushonim, e di si na zuri e qeshura.

Beniada: Unë isha bërë keq fare, po mbaja nervat.

Arjola: Po ne nuk ishim bërë keq? Po ne keq ishim, po na kishte kap budallallëku, ajo ishte shtrirë në tokë dhe thoshte “e theva” dhe qeshte. Unë do të rraf ty, kur të thërras një herë duhet të të thërras, ti duhet të vish, edhe kur të thërras me shaka ti duhet të vish se unë vij për ty

Beniada: Jo, sepse isha në një diskutim serioz.

Arjola: Më serioze ishte ajo që po të thoja unë.

Beniada: Patjetër, po nuk ju besova se qeshët si pulë