BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x
BREAKING NEWS

“Ky është me të vërtetë një moment historik"/ Vjen lajmi i shumëpritur për Finlandën dhe Suedinë

“Ky është me të vërtetë një moment
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë: Do të kujtojmë si shoqe, aktore e personalitet me nam

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re
x

Gossip

Einxhel pësoi një incident të rëndë mbrëmjen e djeshme në "Big Brother Vip”, reagon Sarah Berisha

Einxhel pësoi një incident të rëndë mbrëmjen e

Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar Einxhel Shkira ka thyer krahun teksa po organizonin një lojë me banorët e tjerë të “Big Brother VIP”. Nga produksioni është mësuar se Shkira është dërguar në spital për të marrë trajtimin e duhur mjekësor dhe i është nënshtruar një operacioni. Ajo do të qëndrojë në spital nën kujdesin e stafit mjekësor.

Ndërkohë produksioni ka njoftuar se gjatë qëndrimit të saj në spital Einxhel Shkira do të jetë e monitoruar nga kamerat duke qenë gjithmonë transparent me publikun.
Pas kësaj ngjarje kanë reaguar edhe personazhe të ndryshëm publik duke përfshirë këtu dy ish-banorët e “Big Brother VIP” Sarah Berisha dhe Dj Dagz.

Blogerja e njohur ka përdorur llogarinë e saj në Instagram për të mbështetur mikeshën e saj duke i uruar shërim të shpejtë.

“Të gjithë me dimë se sa e fortë je ti. Shërim të shpejtë o dhëmbë-lepur”, ka shkruar ajo bashkëngjitur fotos ku shihen ajo dhe Beniada duke përqafuar moderatoren.

Ndërkohë i dashuri i Shkirës ka ripostuar në Instagramin e tij personal postimin e faqes zyrtare të “Big Brother VIP” ku bën me dije për gjendjen shëndetësore të saj.

Kujtojmë këtu, se ata të dy nisën një romancë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri duke u bërë një nga çiftet më të pëlqyer për publikun.

Më të lexuarat