BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Einxhel provokon “Vëllain e Madh”, produksioni merr vendimin e pazakontë në mes të natës! (VIDEO)

Einxhel provokon “Vëllain e Madh”, produksioni merr vendimin e

Banorja ka provokuar shikuesit e spektaklit të “Big Brother VIP”.

Einxhel Shkira bisedonte me banorët tjerë në dhomën e gjumit për “Vëllain e Madh.

Produksioni kërkoi që Ariola të ndizte mikrofonin, ndërsa Enxhiel tha: Bujari qenka flakë fare sot.

Vëllai i Madh e dënoi me 30 pompa teksa Einxhel nisi t’i bëjë pompat por jo në mënyrën e duhur.

Banorja e shtëpisë qëndronte e përkulur duke marrë më shumë vëmendje me linjat e saj trupore.

Ndërkohë, Einxhel ngacmohej nga Monika, Arjola dhe Iliri.