BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x
BREAKING NEWS

BE mbështet zgjatjen e organeve të vettingut: Është një hap i rëndësishëm

BE mbështet zgjatjen e organeve të vettingut: Është një
x
BREAKING NEWS

“Dhemb shumë”/ PD publikon videon: Kushdo me sy në ballë e kupton që Berisha dhe Rama janë bashkë

“Dhemb shumë”/ PD publikon videon: Kushdo me sy në
x
BREAKING NEWS

U kap "mat" nga kamerat duke komunikuar me Flamur Nokën, reagon për herë të parë Ulsi Manja

U kap "mat" nga kamerat duke komunikuar me Flamur Nokën, reagon
x
BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri: 6 humbje jete dhe 1549 raste të reja në 24 orët e fundit!

Koronavirusi në Shqipëri: 6 humbje jete dhe 1549 raste të reja
x
BREAKING NEWS

Bisedat në Whatsapp me Lindita Nikollën dhe Ulsi Manja, vjen reagimi i parë nga Flamur Noka

Bisedat në Whatsapp me Lindita Nikollën dhe Ulsi Manja, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

Anëtari i KPA përfundon në SPAK, akuzohet për falsifikim dokumentesh

Anëtari i KPA përfundon në SPAK, akuzohet për falsifikim
x
BREAKING NEWS

Në përgjim prej dy vitesh, plasin arrestimet në Shqipëri, ja çfarë ka ndodhur

Në përgjim prej dy vitesh, plasin arrestimet në Shqipëri, ja
x

Gossip

Einxhel Shkira shpërthen në lot: Dolën fjalët e babit tim! Kjo s’është më një lojë këtu

Einxhel Shkira shpërthen në lot: Dolën fjalët e babit tim!

Einxhel Shkira nuk po e përjeton mirë ditën e sotme sepse i duket sikur është e rrethuar nga njerëz që e sulmojnë dhe po mendon që të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

“Boll më, jam e lodhur nga 5 njerëz që i kam gjithnjë mbi kokë. Nuk mundem më, çdo gjë që them do kem një reagim. Fakti që po tregohem e fortë nuk do të thotë që duhet të më luftoni gjithë kohës”,- tha ajo.

Sarah është përpjekur ta qetësoj. Më pas Einxhel ka dal për një xhiro në oborr me Arbrin (Dj Dagz), i cili e pyeti nëse ka ndonjë plan për nesër meqë ka ditëlindjen.

Einxhel: As nuk më bëhet asgjë. Sa mirë do kishte qenë të kisha dalë dje, do e kisha festuar me shoqërinë time. Do kisha qenë nesër me Gjirën, Gracianon, Florin, Fjoralbën, Ervinin.

Arbër: Mbase vijnë këtu! I ke kërkuar?

Einxhel: I kam kërkuar, por se besoj të vijnë.

Arbër: Mbase jo të gjithë, por dikush mund të vij. Sido të jetë na ke neve. Boll është.

Einxhel: Nuk është boll. Më ka marr malli për shokët e mi.

Arbër: Pse ja bën rrafsh vetes?

Einxhel: Po pse të gënjej? E ndiej mungesën e atyre. Jam shumë e lidhur me ata.

Arbër: Pse s’po del? Mund të dalësh.

Einxhel: E thashë edhe sot, s’më rrihet më. E kam menduar. Më thanë të qetësohem.

Arbër: Nuk dorëzohesh ti kaq lehtë.

Einxhel: S’ka lidhje me dorëzimin, më vjen inat që do mendojnë se s’ja dola, po kjo s’është më një lojë këtu, nuk ka më lidhje me dorëzimin, durimin, as ka diçka me vlerë. Këtu kanë dal fiks fjalët e babit tim.

Arbër: Mos u merr me çdo sen.

Einxhel: Kjo është tortura.