BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Elgit Doda bën reagimin e papritur për Borën dhe Donaldin

Elgit Doda bën reagimin e papritur për Borën dhe Donaldin

Shoku i ngushtë i Donaldit ka publikuar një postim teksa mori vëmendje.

Projektet e fundit muzikore të këngëtarit, Elgit Doda aludohen se janë dedikim i lidhjes së dashurisë së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

“Ku je”, ishte kënga e fundit e cila u realizua nga artisti shqiptarë ku të cilën ai e interpretoi në shtëpinë e “Big Brother VIP” para Donaldit, Beatrixës dhe disa banorëve.

Ndërkohë, Eligiti sot ka bërë një postim i cili ka njoftuar se do e lansoi edhe një projekt muzikor që është vazhdimësi e këngës “Toxic Love” dhe “Ku je”.

“Një dashuri toksike që ti e kërkon dhe i thua ku je, ku je ama në fund e kupton që ajo dashuri nuk është për ty. Fundi i një triologjie”, ka shkruar këngëtari.