Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Elhaida Dani rikthehet me një bashkëpunim shumë të veçantë

Postuar: 20/09/2018 - 20:41

 Kohët e fundit  këngëtarja Elhaida Dani ka qenë e angazhuar me turin e saj nëpër vende të ndryshme të botës, për shfaqjen ‘Katedralja e Parisit’. Për shkak të gjithë angazhimeve, Elhaida është shkëputur disi nga muzika dhe kanë munguar produktet muzikore prej saj. Megjithatë duket se këngëtarja shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri, madje me një bashkëpunim. Në profilin e saj në ‘Instagram’ ajo ka publikuar një video të shkurtër, shkëputur nga kënga që pritet të publikohet në tetor. Kënga e Elhaidës do të jetë në bashkëpunim me Nathaniel, një këngëtar i ri i talentuar dhe i njohur në Australi. Elhaida ka zbuluar një detaj shumë interesant se dy këngëtarët pavarësisht se jetojnë në dy vende shumë të largëta, Kanada dhe Australi, kanë arritur të realizojnë këngën me njëri-tjetrin. Këngëtarja shqiptare këndon në gjuhën italiane dhe është e sigurt se kjo këngë do të rezultojë një bashkëpunim mjaft i suksesshëm. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 23:53

 Festivali i Këngës në RTSH duket se premton edhe këtë vit surpriza. Pas edicionit të vjetshëm, ku në festival pati më shumë se dy emra pretendentë, duket se edhe këtë vit konkurrenca do të jetë e fortë.

Postuar: 17/10/2018 - 22:21

Aktorja e njohur turke Aslihan Gurbuz është detyruar t’i nënshtrohet një operacioni kirurgj

Alessandra Mussolini: Do denoncoj ata që ofendojnë Duçen në rrjetet sociale

Postuar: 17/10/2018 - 22:14

Europarlamentarja, mbesa e udhëheqësit fashist italian Benito Mussolini tha dje se do të denonc

Postuar: 17/10/2018 - 21:39

Graciano Tagani është një ndër balerinët e trupës së baletit Albi Nako, por jo gjithçka ka qenë s

Postuar: 17/10/2018 - 21:26

Shoqërohet në polici këngëtari shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi.

Postuar: 17/10/2018 - 20:38

Është folur shumë lart e poshtë në mediat online që këtë vit do të fillojë “Big Brother Alb

Postuar: 17/10/2018 - 20:14

 Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë